Loading…
Kosova U21 shënon edhe një tjetër fitore, mposht minimalisht Maltën
  • 26/03/2019 | 17:18

Kosova U21 shënon edhe një tjetër fitore, mposht minimalisht Maltën

Përfaqësuesja e Kosovës në grupmoshat U21 ka shënuar një tjetër fitore në një tjetër ndeshje miqësore, transmeton Gazeta Metro.


Pas fitores ndaj Turkemenistanit, djelmoshat e udhëhequr nga Rafet Prekazi sot kanë mposhtur Kombëtaren e Maltës U21.

Kosova shënoi fitore minimale me rezultatin 1-0.

Këto dy ndeshje u zhvilluan në kuadër të përgatitjeve që Kosova U21 i zhvillojë në Antalaya të Turqisë. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë