Loading…

Kosovare Asllani shënon gol jashtëzakonisht të bukur në stërvitje me Real Madridin

  • 08/08/2020 | 19:11

Kosovare Asllani shënon gol jashtëzakonisht të bukur në stërvitje me Real Madridin

Futbollistja e njohur me prejardhje nga Kosova, Kosovare Asllani, ka shfaqur aftësitë e saj në stërvitjen e fundit me Real Madridin, transmeton Gazeta Metro.


31 vjeçarja e cila luan në pozitën e sulmueses dhe është pjesë e klubit mbretëror, Real Madridi, së fundmi ka shfaqur pak nga ‘magjitë’ e saj.

Faqja zyrtare e klubit të femrave të Real Madridit në ‘Twitter’ ka publikuar një gol të mrekullueshëm të shënuar gjatë stërvitjeve.

Kujtojmë që Kosovare Asllani gjithashtu është një nga futbollistet kryesore edhe te Kombëtarja e Suedisë. Ajo në të kaluarën ka luajtur për edhe për skuadrat si Manchester City e Paris Saint-Germain. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë