Loading…

Kosovare Asllani shënon gol për Real Madridin në Ligën e Kampionëve të femrave

  • 08/12/2021 | 22:18

Kosovare Asllani shënon gol për Real Madridin në Ligën e Kampionëve të femrave

Mesfushorja kosovare, që mbron ngjyrat e Kombëtares se Suedisë, ka shënuar një gol të bukur sonte kundër ekipit Breidablik.


Ekipi i vajzave të Real Madridit luan sonte në Ligën e Kampionëve të Femrave kundër ekipit Breidablik.

E në këtë ndeshje nga fillimi ka startuar Kosovare Asllani, mefushorja kosovare që luan për Real Madridin.

Kosovarja ka shënuar gol në minutën e 10-të të ndeshjes.

Real Madridi luan në Grupin B të Ligës së Kampionëve ku janë edhe Paris Saint Germain, Zhytlobud dhe Breidablik. /

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë