Loading…

Kosovarët po dalin më pak me vetura, shtrenjtimi i naftës i lë të ‘zbrazëta’ rrugët

  • 03/07/2022 | 23:12

Kosovarët po dalin më pak me vetura, shtrenjtimi i naftës i lë të ‘zbrazëta’ rrugët

Rrugët e Prishtinës janë parë të zbrazura gjatë kësaj jave.


Kriza globale, shtrenjtimi i derivateve, koha e pushimeve, e fundi i muajit, po shihen si faktor nga qytetarët.

Ndërsa, Klanit se kanë pasur më pak klientë gjatë kësaj jave, ja konfirmuan edhe disa nga kompanitë e derivateve në kryeqytet.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë