Loading…
Kosovari e ‘shkulë’ boksin në Ulqin, shikojeni videon
  • 06/07/2018 | 22:32

Kosovari e ‘shkulë’ boksin në Ulqin, shikojeni videon

Mbrëmja në plazhin e Ulqinit mbetet padyshim atraksioni më i mirë për të rinjtë shqiptarë. Përpos kafiterive dhe lokeve të natës, disa prej kosovarëve shfrytëzojnë edhe lojëra të ndryshme që gjenden rreth plazhit.


Në një video të dërguar në “Indeksonline” shihet një drenicas i cili godet fuqishëm boksin. Mirëpo, pronari i këtij mjeti nuk pati punë më atë natë.

Për më shumë, shikojini pamjet:

Kosovarët në Ulqin

Drenicaku me një veprim të "çuditshëm" në plazhin e Ulqinit … lexojeni lajmin në "Indeksonline"

Posted by IndeksOnline on Friday, 6 July 2018

Më të fundit
...
  • 20/05/2019 | 23:38
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë