Loading…

Kosovari humb jetën tragjikisht në Belgjikë pasi festoi ditëlindjen (Foto)

  • 26/08/2017 | 17:04

Kosovari humb jetën tragjikisht në Belgjikë pasi festoi ditëlindjen (Foto)

Dy orë pas mesnatës, kosovari Armend Bujupi, është shkelur nga një kamion në një autostradë në Berloz të Belgjikës, pak pasi e kishte festuar ditëlindjen e 34’t me kolegët e tij, transmeton Gazeta Metro.


Mediat belge shkruajnë se është e paqartë arsyeja pse ai ndodhej në autostradë, por nga goditja që pësoi nga kamioni  shkaktoi vdekjen e menjëhershme.

Viktima ishte baba i dy fëmijëve, ndërsa kishte një vit që punonte si kamerier në një restaurant në qytet. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë