Loading…

Kosovari tregohet kreativ: Gjen një mënyrë interesante për të luajtur videolojë

  • 08/11/2019 | 16:05

Kosovari tregohet kreativ: Gjen një mënyrë interesante për të luajtur videolojë

Një i ri kosovar ka gjetur një mënyrë interesante se si të luaj lojëra në telefonin e tij, brenda veturës, shkruan Gazeta Metro.


Në grupin ‘Marakli t’kerreve’ në Facebook, një anëtar i grupit ka postuar një video interesante, ku shihet duke luajtur videolojë brenda veturës në një mënyrë të veçantë.

Brenda një parkingu diku në Prishtinë, i riu kosovar ka realizuar një video duke luajtur një lojë me veturë, derisa telefonin e ka të vendosur në timon.

Kahja që i jep timonit të veturës, atë kahje e merr edhe vetura në video lojë.

Video që e ka postuar ky person, ka marrë shumë pëlqime dhe komente pozitive për ‘inovacionin’ e tij.

Më poshtë mund ta shihni videon. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë