Loading…

Kosovë – Guine, shënohet goli i parë

  • 08/06/2021 | 17:33

Kosovë – Guine, shënohet goli i parë

Është realizuar goli i parë në ndeshjen miqësore që po zhvillohet në Austri ndërmjet Kosovës dhe Guinesë.


Kouyate ishte lojtari që e kaloi Guinenë në epërsi pas 60 minutave lojë.

Kujtojmë se Kosova në këtë ndeshje është duke u paraqitur me lojtarë kryesisht të rinjë nga Superliga e Kosovës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë