Loading…

Kosumoni këto ushqime që ju rregullojnë hormonet

  • 20/11/2023 | 08:36

Kosumoni këto ushqime që ju rregullojnë hormonet

Me hormonet të çrregullta bëhet çdo gjë më e vështirë duke filluar nga humbja e peshës, të jeni në humor të mirë por edhe sëmundjet patologjike kronike.


Por ka disa pije dhe ushqime të cilat mund t’ju ndihmojnë për ti sjellë ato në nivelin e duhur.

Nuk duhet shumë që ekuilibri hormonal i cili rregullon organizmin të ndryshojë nga agjentet e jashtëm para se gjithash përbërjet kimike që përmbajnë ushqimet por dhe shumë produkte të tjera të cilat i përdorin çdo ditë.

Por për fat të mirë ka disa pije dhe ushqime të cilat ju ndihmojnë për të rregulluar nivelin hormonal.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë