Loading…

Kourtney Kardashian përfundimisht ka vendosur të largohet nga ‘Keepping Up With Kardashian’

  • 08/07/2020 | 16:59

Kourtney Kardashian përfundimisht ka vendosur të largohet nga ‘Keepping Up With Kardashian’

Kourtney Kardashian, ka vendosur definitivisht të largohet nga shfaqja e realitetit familjar “Keeping Up With The Kardashian” pas trembëdhjetë vitesh, transmeton Gazeta Metro.


Falë këtij show, ajo së bashku me motrat e saja Kim dhe Khloe u bënë të famshme në të gjithë botën.

Kardashian tha se ajo kishte kufizuar performancat e saj sepse ajo dëshironte privatësi dhe kjo nuk ishte e mundur për shkak të pranisë së saj të përditshme në media.

“Kam regjistruar shfaqje gjatë gjithë kohës. Ndihesha e paplotësuar, mjedisi në shfaqje realiste u bë toksik për mua dhe zgjati shumë jetën time”, tha Kourtney për Vogue Arabia.

“Unë e vlerësoj privatësinë dhe është e vështirë të gjesh një ekuilibër midis momenteve private dhe paraqitjes në një shfaqje realiste. Njerëzit mendojnë se nuk dua të punoj, gjë që nuk është e vërtetë. Unë ndjek lumturinë time dhe investoj energjinë time për të më bërë të lumtur”, ka shtuar ajo.

 

View this post on Instagram

 

It is an honor @voguearabia to be on your July/August cover! This issue is dedicated to the power of following your instincts and what makes you happy, which is why I wrote the cover lines myself, the power of reclaiming yourself. Editor-in-Chief: @mrarnaut Photography: @arvedphoto Style: @grahamcruz.studio Makeup: @miyakemakeup Hair: @andrewfitzsimons Digital Art: @suzanne_tak Words: @alexandravenison

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

Ndryshe, Kourtney vendosi të tërhiqej gradualisht nga shfaqja e realitetit pas një grindjeje fizike me motrën e saj Kim./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë