Loading…

Kourtney Kardashian tërheq vëmendje me imazhet e reja, pozon me të brendshme nga marka e njohur

  • 08/04/2021 | 08:18

Kourtney Kardashian tërheq vëmendje me imazhet e reja, pozon me të brendshme nga marka e njohur

Blogerja e njohur ngarkoi një set shumë të shpejtë në llogarinë e saj në Instagram të mërkurën në mëngjes.


Ylli i televizionit i dha pasqyrës së banjës pamjen e saj më të mirë ndërsa dukej e përsosur veshur me një veshje nga marka e motrës së saj Skims.

Imazhet e Kourtney vijnë jo shumë kohë pasi motra e vogël Khloe u përfshi në një skandal në lidhje me ndarjen aksidentale të një fotoje të pa edituar.

Kardashian ishte fotografuar e veshur me një veshje ngjyrë kafe nga koleksioni Jacquard i lëshuar së fundmi nga Skims mesi i saj i tonifikuar ishte pjesërisht i dukshëm.

Ajo e kompletoi pamjen e saj me një palë pantallona të cilët ishin tërhequr pjesërisht mbrapa. Centrali i mediave sociale u aksesua me një gjerdan të vetëmdhe flokët e saj të mrekullueshëm ngjyrë kafe të errët u vendosën në shpatullat dhe gjoksin e saj në fotot e publikuara.

Motra e madhe Kardashian nuk është e huaj për markën e motrës së saj, ajo është paraqitur edhe në disa materiale tjera promovuese të linjës së veshjeve.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë