Loading…

Kourtney Kardashian vjen joshëse me rroba-banje ngjyrë neoni

  • 13/06/2021 | 09:51

Kourtney Kardashian vjen joshëse me rroba-banje ngjyrë neoni

Ylli televiziv ka ndarë disa imazhe në Instastory.


Kourtney Kardashian, është ndër figurat më të njohura në botën e showbizit, shkruan lajmi.net.

Motra Kardashian e njohur ngacmoi imagjinatën e fansave me postimin e fundit.

Ylli televiziv së fundi ka hyrë në profilin e Instagramit për të ndarë disa fotografi me ndjekësit e saj ku në disa prej tyre shihet e veshur vetëm me bikine të cilat kanë një ngjyrë të ndezur.

Kourtney tregoi linjat e saja për të cilat punon mjaft shumë në palestër dhe ndonëse është nënë e tre fëmijëve kujdeset për ushqimin e tiparet e saja trupore mjaft shumë.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë