Loading…

Kourtney Kardashian zbukuron shtëpinë për festat e fundvitit

  • 26/11/2020 | 16:39

Kourtney Kardashian zbukuron shtëpinë për festat e fundvitit

Kourtney Kardashian ka treguar dekorimet e saj elegante për festat, ku mbizotëron thjeshtësia, ndërsa ka lënë mënjanë zbukurimet e mëdha e të ngarkuara.


Pema e madhe e Krishtlindjeve, nga foto e publikuara nga bukuroshja, duket e zbukuruar vetëm me drita të bardha e asgjë tjetër, madje as ylli në maj të saj.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë