Loading…

Kourtney më e lumtur se kurrë: Shfaqet e zhveshur pranë të dashurit të ri

  • 20/04/2021 | 16:06

Kourtney më e lumtur se kurrë: Shfaqet e zhveshur pranë të dashurit të ri

Travis Barker është i dashuri i ri i yllit të realitetit Kourtney Kardashian, transmeton Gazeta Metro.


Ajo kishte qenë më herët në një marrëdhënie jo aq të mirë me babanë e tre fëmijëve të saj, Scott Disick, për disa vjet.

Në fund të fundit, Barker dhe Kourtney tregojnë çdo ditë se sa janë të dashuruar me njëri-tjetrin. Por këtë herë Barker shkoi një hap më tej, duke befasuar ndjekësit e tij me postime të reja intime në llogarinë e tij në Instagram.

Barker uroi Kourtney për 42 vjetorin e lindjes dhe tha se sa shumë e do atë, dhe për t’i treguar botës se sa shumë janë të dashuruar ai dhe Kourtney, ai postoi një seri fotografish të tyre së bashku dhe një video në të cilën ajo u shfaq duke e thithur gishtin e madh të tij./gazetametro.net

 

View this post on Instagram

 

A post shared by travisbarker (@travisbarker)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë