Loading…

KQZ themelon qendra të reja votimi në Drenas

  • 10/11/2016 | 12:23

KQZ themelon qendra të reja votimi në Drenas

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në bazë të kompetencave kushtetuese dhe ligjore për organizimin e zgjedhjeve, ka themeluar katër Qendra të Reja të votimit në komunën e Drenasit, shkruan gazetametro.net

Qendrat e reja të votimit të themeluara në komunën e Drenasit, janë: Likoshan: Shkolla Fillore e Mesme e Ulët “Rexhep Gjeli”, Vërboc: Shkolla Fillore e Mesme e Ulët “Dëshmorët e Fortesës”, Shtuticë: Shkolla Fillore e Mesme e Ulët “Azem Bejta”, si dhe Shkolla Fillore e Mesme e Ulët “Naim Frashëri” në Glar.

Qytetarët me të drejtë vote që kanë vendbanimin në këto fshatra do të kenë mundësi që të votojnë sa ma afër vendbanimit të tyrek, ka bëë me dije KQZ-ja në faqen e tyre të internetit./gazeteametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë