Loading…

KQZ publikon numrat me të cilët po bëhet verifikimi i aplikuesve nga jashtë

  • 18/01/2021 | 14:03

KQZ publikon numrat me të cilët po bëhet verifikimi i aplikuesve nga jashtë

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, është duke vazhduar me procesin verifikues të aplikuesve për regjistrimin e tyre si votues jashtë Kosovës, shkruan Gazeta Metro.


Për këtë KQZ ka futur në funksion qendrën e thirrjeve, për të mundësuar zbatimin e Vendimit dhe Udhëzimit të KQZ për verifikimin e aplikacioneve për regjistrim.

Këta janë numrat e telefonit që janë në funksion nga zyrtarët e KQZ.

38138211045

38138211146

38138211154

38138211210

38138211213

38138211219

38138211220

38138211227

38138211251

38138211259

38138211273

38138211374

38138211375

38138211381

38138211385

38138211392

38138211393

38138211414

38138211416

38138211429

38138211462

38138211468

38138211488

38138211517

38138211522

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë