Loading…

KQZ: Rinumërohen 469 prej 530 vendvotimeve

  • 23/10/2019 | 08:53

KQZ: Rinumërohen 469 prej 530 vendvotimeve

Në QNR janë rinumëruar 469 vendvotime.

Lajmin e ka bërë të ditur për Koha.net Valmir Elezi, zëdhënës në KQZ.

“Janë rinumëruar 469 vendvotime apo rreth 87% e 530 vendvotimeve të parapara për rinumërim. Pra, kanë mbetur edhe 61 vendvotime për tu rinumëruar plotësisht”, tha ai.

Elezi shtoi se ky proces pritet të përmbyllet deri në përfundim të ditës së sotme.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë