Loading…

Krasniqi ‘bombardon’ portën e Klaksvik, Ballkani ‘me një këmbë’ në fazën e playoffit

  • 11/08/2022 | 21:44

Krasniqi ‘bombardon’ portën e Klaksvik, Ballkani ‘me një këmbë’ në fazën e playoffit

Ballkani ka shënuar gol ndaj Klaksvik.


Golin e barazimit për Ballkanin e shënoi, Ermal Krasniqi.

Krasniqi shënoi një gol të bukur me një goditje të fuqishme në minutën e 83’të të takimit.

Rezultati aktual 1-1, ai i përgjitshëm 3-4.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë