Loading…

Krasniqi: Çdo e arritur në Shtime i atribuohet PDK’së dhe Naim Ismajlit, më 14 nëntor do të fitojmë edhe një mandat

  • 31/10/2021 | 18:43

Krasniqi: Çdo e arritur në Shtime i atribuohet PDK’së dhe Naim Ismajlit, më 14 nëntor do të fitojmë edhe një mandat

Kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi ka qëndruar sot në Shtime, ku me kryetarin Naim Ismajli kanë takuar strukturat dhe aktivistët e PDK-së, të cilët janë mobilizuar për fitore në garën e 14 nëntorit.


Përmes një postimi në Facebook Krasniqi është shprehur se Shtimja në qeverisjen e Naim Ismajlit është shndërruar në komunë të zhvillimit ekonomik, sepse ai ka krijuar perspektivë për rininë, ka investuar në ndërmarrësi, arsim, sport dhe kulturë, ka rregulluar infrastrukturën e ka modernizuar administratën.

“Por, më e rëndësishmja është se tërë këtë periudhë të gjatë kryetari Ismajli ka qeverisur mirë, ndershëm dhe në mënyrë transparente për të gjithë qytetarët, pa dallim. Çdo e arritur në qytetin e Shtimes i atribuohet Partisë Demokratike të Kosovës dhe kryetarit Naim Ismajli. Prandaj, qytetarët e Shtimes do ta mbështesin atë edhe tash, për të vazhduar zhvillimin e komunës së tyre me punë të mira dhe projekte zhvillimore.”, shkruan Krasniqi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë