Loading…

Krasniqi: Kurti autonominë ia dha Serbisë n’Ohër, sot ia dha edhe Amerikën

  • 26/05/2023 | 22:06

Krasniqi: Kurti autonominë ia dha Serbisë n’Ohër, sot ia dha edhe Amerikën

Frashër Krasniqi nga Partia Socialdemokrate ka reaguar pas zhvillimeve në veri të Republikës së Kosovës dhe qëndrimin amerikan për tensionet në komunat veriore.


Krasniqi ka thënë se Kurti ia ka dhënë autonominë Serbisë në Ohër, derisa shton se sot ia dha edhe Amerikën.

Në fund ai ka pyetur “Për kë po punon Albin Kurti?”

“Autonominë ia dha Serbisë n’Ohër. Sot ia dha edhe Amerikën. Për kë po punon Abin Kurti?”, ka shkruar Krasniqi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë