Loading…

Krasniqi: Prishtina po vuan nga qeverisjet e këqija, ka nevojë për Fillim të Ri

  • 02/06/2017 | 21:15

Krasniqi: Prishtina po vuan nga qeverisjet e këqija, ka nevojë për Fillim të Ri

Nënkryetari i PDK-së dhe kandidati për deputet nga Prishtina, Memli Krasniqi ka thënë në një tubim me qytetarë të Prishtinës, se është koha që edhe kryeqyteti të ketë një fillim të ri. Ai ka thënë se dy konceptet qeverisës deri më tani në Prishtinë, vetëm e kanë bërë Prishtinën të vuajë.


“Qe shumë vite, Prishtina po vuan pasojat e qeverisjeve te këqija, të tipit me duar në xhepa dhe të tipit që shkatërron e mohon çdo gjë. Për këtë, shumë bashkëqytetarë të mi tashmë pajtohen se është #KohapërFillimineRi.

Fillimi i ri edhe për Prishtinën do të nis me 11 Qershor, me fitoren e madhe të koalicionit tonë, që do t’i sjellë vendit një lidership të vendosur për të mundësuar zhvillimin e gjithëmbarshëm të atdheut tonë”, ka thënë ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë