Loading…

Krasniqi shënon super gol nga goditja e lirë, Prishtina në avantazh ndaj Dukagjinit

  • 13/08/2022 | 17:39

Krasniqi shënon super gol nga goditja e lirë, Prishtina në avantazh ndaj Dukagjinit

Prishtina ka kaluar në avantazh kundër Dukagjinit me anë të një super goli të realizuar nga mesfushori, Endrit Krasniqi, transmeton Gazeta Metro.


Në minutën e 23’të të ndeshjes mesfushori, Endrit Krasniqi nga një distancë mjaft e largët realizoi për golin e epërsisë për skuadrën mysafire.

Gjatë këtyre minutave skuadra e drejtuar nga Ismet Munishi po tregon paraqitje më të mirë dhe shpesh herë ka rrezikuar portën kundërshtare me disa gjysmë raste.

Kujtojmë se në këtë orar janë duke u zhvilluar edhe dy ndeshje të tjera në Superligën e Kosovës, Gjilani-Ferizaj 1-0 dhe Trepça ’89-Drita 2-0. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë