Loading…

Kreativiteti i 18 vjeçares që mashtroi të gjithë

  • 31/01/2019 | 10:49

Kreativiteti i 18 vjeçares që mashtroi të gjithë

Në pamje të parë kur shohin këtë fotografi, të gjithë do të kujtojnë se bëhet fjalë për një dritare avioni, por rezulton të jetë diçka komplet ndryshe, dhe ajo është një shishe detërgjenti, trasnmeton Gazeta Metro


Pamjet janë filmuar në Turqi nga Kadriye Akalin, dhe fillimisht duket sikur është dritarja e një avioni në qiell gjatë fluturimit.

Por, pas shfaqjes së reve dhe qiellit të mrekullueshëm blu, përmes asaj që duket si një dritare avioni, 18-vjeçarja fillon të zbulojë një skenë shumë të ndryshme në vrimën që krijon shishja e detërgjentit./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë