Loading…

‘Krejt du me i pa mirë’: Motra e Liridonës shpërndanë një bisedë që kishte me të sa ishte gjallë

  • 03/12/2023 | 22:27

‘Krejt du me i pa mirë’: Motra e Liridonës shpërndanë një bisedë që kishte me të sa ishte gjallë

Motra e të ndjerës Liridona Ademaj, vrasja e të cilës shokoi vendin pasi bashkëshorti i saj, Naim Murseli, dyshohet se ka paguar vrasjen e saj tri ditë më parë në Prishtinë.


Madje, u raportua se Murseli, kishte paguar 30 mijë euro vrasjen e gruas së tij, gjithashtu u raportua se i njëjti 15 mijë euro i kishte dhënë para se të kryhej vrasja, dhe 15 mijë të tjera më pas.

Vdekja e Liridona Ademajt ka pikëlluar shumë familjen dhe kolegët e saj. Së fundi, motra e të ndjerës ka publikuar një pjesë të bisedës së kaluar me të, në të cilën Liridona shpreh mbështetjen e saj për gratë dhe dhimbjen në të njëjtën kohë për gratë e trajtuara në mënyrë të padrejtë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë