Loading…

Krejt punët në terezi: Kurti shëtitet nëpër qytet i shkujdesur në mes të stuhisë

  • 08/06/2023 | 20:43

Krejt punët në terezi: Kurti shëtitet nëpër qytet i shkujdesur në mes të stuhisë

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti është parë me çadër teksa ecte rrugëve të Prishtinës.


Nuk dihet për ku është nisur Kurti, poqë lexuesit kanë dërguar video teksa ai po ecte nëpër shi.

Përndryshe, kryeministri Kurti është duke u përballur me kërkesa perëndimore që të rishikojë vendimet e tij për veprimet në Veriun e Kosovës.

Kreu i ekzekutivit thotë se me SHBA-në dhe BE-në ka raporte shumë të mira, por me emisarët e tyre përballet me sfida.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë