Loading…

“Kreshtat e Kosovës”: Ismet Munishi publikon video nga zhveshtorja e ekipit duke dëgjuar këngë patriotike

  • 26/11/2020 | 22:43

“Kreshtat e Kosovës”: Ismet Munishi publikon video nga zhveshtorja e ekipit duke dëgjuar këngë patriotike

Trajneri i Ballkanit, Ismet Munishi, ka publikuar një video nga zhveshtoret e ekipit ku ai dhe lojtarët shihen duke dëgjuar këngën “Kreshtat e Kosovës”, shkruan Gazeta Metro.


Ismet Munishi njihet si njëri ndër trajnerët më karizmatik në Kosovë.

Ai si brenda dhe jashtë fushës bën “show” dhe krijon gjithmonë momente që janë interesante për tifozët e Kosovës.

Munishi është shumë aktiv në Facebook dhe së fundi aty ka publikuar një video interesante.

I gjithë ekipi së bashku me trajnerin shihen duke dëgjuar këngë patriotike, konkretisht këngën “Kreshtat e Kosovës”.

Më poshtë keni videon e publikuar nga ai. //gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë