Loading…
Krijesa që po çmend Kinën, askush nuk e kupton se çfarë është |VIDEO
  • 17/06/2018 | 13:42

Krijesa që po çmend Kinën, askush nuk e kupton se çfarë është |VIDEO

Një peshk i çuditshëm është bërë viral në internet për shkak të kokës së pazakontë që e ka si të “zogut”.


Disa thanë se koka e peshkut duket si një kokë e një pëllumbi ose një papagalli, ndërsa të tjerë argumentuan se ajo i ngjan më shumë me atë të një delfini.

Videoja e peshkut të çuditshëm është filmuar në Kinë.

What exactly is this? Odd fish with a BIRD-shaped head stuns the internet on Vidnews.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë