Kroacia nuk e fillon mirë Kupën e Botës, Maroko i shkakton probleme

Ka përfunduar ndeshja ndërmjet Marokos dhe Kroacisë me rezultat të barabartë 0-0 në kuadër të ndeshjes së parë të fazës së grupeve në Kupën e Botës, transmeton Gazeta Metro. Gjatë gjithë ballafaqimit në përgjithësi nuk kishte shumë raste të volitshme për gol, me kroatët që për një nuancë ishin më të mirë. Ishte anësori i … Vazhdoni me leximin e Kroacia nuk e fillon mirë Kupën e Botës, Maroko i shkakton probleme