Loading…
Kroatët qajnë, përqafen, gëzohen… fotografitë e festës |FOTO
  • 11/07/2018 | 23:31

Kroatët qajnë, përqafen, gëzohen… fotografitë e festës |FOTO

Emocione që i bëjnë lojtarët të mos përmbahen nga gëzimi…


Kroacia arriti kualifikimin historik në finale të Kupës së Botës.

Falumri me katrorët ku e bardh gjithandej nëpër fushë. Momentet që u kapën nga syri i fotoaparatit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë