Loading…

Kroati bëhet ‘hit’ në internet: Provoi të ngjitej shkallëve, por e pëson keq

  • 01/11/2018 | 17:06

Kroati bëhet ‘hit’ në internet: Provoi të ngjitej shkallëve, por e pëson keq

Video që është bërë virale në rrjetet sociale, ku shihet një i ri nga Spliti i Kroacisë, teksa tentoi të ngjitej shkallëve, por nuk ia del dot.

I riu është bërë i famshëm jo për ndonjë arritje, por për dështimin e tij, njofton gazetametro.net.

Djaloshi kishte marrë skuterin e tij dhe me të ishte munduar të ngjitej në disa shkallë të qytetit.

Dhe, siç edhe mund të shihet në pamje, nuk ia ka arritur./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë