Loading…

Kroati parkon makinën në Serbi, ua lë edhe një porosi: ‘Nuk jam kinez…’

  • 26/05/2019 | 17:49

Kroati parkon makinën në Serbi, ua lë edhe një porosi: ‘Nuk jam kinez…’

Faqja në Facebook ‘Ndodhi e fatkeqësi në trafik’ ka publikuar një fotografi interesante nga Serbia, transemton Gazeta Metro.

Një kroat ka parkuar makinën me targa të Splitit dhe nën fshesë të xhalave ka ngjitur këtë porosi:

“Nuk dua të gënjej se jam kinez, unë jam kroat i cili nuk ka gjë kundër serbëve, përndryshe nuk do të isha këtu. Ju nëse ndjeni nevojë të hakmerreni në mua, bëjeni, kush po ia f*t!”/gazetametro.net

Më të fundit
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë