Loading…

Kroos konfirmon se ende s’ka vendosur për të ardhmen

  • 12/02/2024 | 19:20

Kroos konfirmon se ende s’ka vendosur për të ardhmen

Toni Kroos ka konfirmuar se ende nuk ka marrë vendim për të ardhmen, pasi kontrata me Real Madridin i skadon në qershor.


Kroos, mes tjerash theksoi se do t’i duhet të vendos edhe për kthimin në kombëtaren e Gjermanisë, që të shijojë edhe njëherë Kampionatin Evropian që mbahet gjatë kësaj vere, njofton Klankosova.tv.

“Jam duke menduar, nuk kam marrë asnjë vendim, por jam i lumtur që shumë duan që unë të vazhdojë”, u shpreh Kroos.

“Së shpejti më duhet të vendos edhe nëse do të rikthehem në ekipin e Gjermanisë për Euro, nuk e di ende”.

“Do të vendosi në momentin e duhur, por planet e mia kanë qenë gjithmonë që të pensionohem në nivel të lartë, në një moment pozitiv”, ka thënë mesfushori Toni Kroos.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë