Loading…

Kryeministri frikësohet nga ineksionet

  • 12/02/2019 | 16:12

Kryeministri frikësohet nga ineksionet

Kryeministri Ramush Haradinaj, sot përmes konferencës për media përveç temave të “rënda” politike ka folur edhe për një frikë të tij.


Ai ka treguar se i ka frikë inekcionet, këtë frikë ai thotë se e ka që kur ishte fëmijë.

“Jemi njerëz edhe krejtve na trem dicka, unë kur jam kanë fmijë edhe hala tutna shumë prej inekcioneve prej gjilpane. Kur me kanë kap me shku me marrë një nekci kam kajtë shumë”, tha Haradinaj.

Ai ka vazhduar më tej duke thënë se pavarsisht presioneve askush nuk mund ta detyroj Kosovën të pranoj ndrrim të kufijve.

“Krejt e kemi nga një dert nga një frikë por shiqo Kosova është atdheu ynë edhe nuk duhet palët tjera me llogaritë unë spo di nuk kam marrë naj kërcënim por nuk duhet që palët tjera me llogaritë që munden me deviju Kosovën e na detyrojnë neve me pranu naj ndrrim te kufijve a naj territor a dicka”, tha Haradinaj.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë