Loading…

Kryeministri Hoti takohet me Milot Rashicën: E quan sportist të përmasave botërore

  • 14/07/2020 | 12:30

Kryeministri Hoti takohet me Milot Rashicën: E quan sportist të përmasave botërore

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka zhvilluar një takim gjatë ditës së sotme me yllin e kombëtare Milot Rashica, shkruan Gazeta Metro. 


Kryeministri Hoti, me anë të një postimi në Facebook, ka bërë të ditur se sot ka pritur në takim Milot Rashicën, ku kryeministri atë e quajti sport i përmasave globale.

”Kënaqësi e veçantë ta takoj Milot Rashicën, një sportist i përmasave globale dhe shembull që duhet ndjekur nga të gjithë të rinjtë shqiptarë”, ka shkruar Hoti.

Tutje ai ka thënë se Milotit dhe kombëtares së Kosovës, i uron fat në ndeshjet e ardhshme me Maqedoninë e Veriut dhe në kualifikime për kampionatin evropian

Postimi i plotë i Avdullah Hotit. /gazetametro.net

Kënaqësi e veçantë ta takoj Milot Rashicën, një sportist i përmasave globale dhe shembull që duhet ndjekur nga të gjithë…

Posted by Avdullah Hoti on Tuesday, 14 July 2020

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë