Loading…
Kryeministri ia thotë këngës sërish, tash një këngë jo të zakonshme |VIDEO
  • 14/09/2018 | 19:20

Kryeministri ia thotë këngës sërish, tash një këngë jo të zakonshme |VIDEO

Kryeministri Haradinaj njihet ndryshe edhe si artdashës, sportdashës, por edhe sa i përket muzikës, nuk është keq.


Në një intervistë për Top Channel Albania, Ramush Haradinaj ka treguar që njëri ndër pasionet e tija është edhe kënga, shkruan gazetametro.net.

“Kam dëshirë, kam qejf me knu, por nuk di, vetëm se kam qejf, ashtu”, ishin këto fjalët e Haradinajt, ku me insistimin e prezantueses ai ia tha përseri këngës.

“Janë shumë, por disa i knoj ma shumë, por po ua ndrroj me një tjetër, sepse mos mu bo monoton, se unë e knoj O moj Kosovë oj bukuroshë”, tha kryeministri.

Kryeministri i Kosovës filloi të këndoj këngën “Shqipëri moj trime”, por një gjë tjetër u kap nga kamerat. Ishte gruaja e tij Anita Haradinaj, e cila u pa teksa vallëzonte me këngën që këndonte burri.

Për më shumë, shikoni videon e plotë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë