Loading…

Kryeministri ja thotë këngës ‘Destan Begu bre…’ (Video)

  • 13/11/2016 | 08:42

Kryeministri ja thotë këngës ‘Destan Begu bre…’ (Video)

Një kryeministër si Isa Mustafa është vështirë me paramendua duke kënduar

Njihet si njeri serioz, që rrallë herë jep çehre. Ai qesh vetëm kur ka ndonjë arsye të fort për ta bërë këtë. Por të këndoj…paramendojeni kryeministrin Isa Mustafa?!

Mustafa është incizuar në një video duke kënduar në sofrën e burrave së bashku me këngëtarin Afrim Muqiqi, shkruan lajmi.net

Kur i vije radha këngës së Destan Begut, Mustafa insiston t’i bashkëngjitet Muqiqit.

Ky moment ndez edhe më fort atmosferën në dasmën e Besnikut, djalit të Mustafës.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë