Loading…
Kryeministri kalon mbrëmjen me vëllezërit: U mungon babai
  • 23/03/2019 | 23:30

Kryeministri kalon mbrëmjen me vëllezërit: U mungon babai

Kryeministri i Kosovës ka kaluar të shtunen në fshatin e tij me vëllezërit e tij, por është ndjerë i merzitur pasi që mungonte babai i tij, tashmë i vdekur, transmeton Gazeta Metro.


Në qershor të vitit të kaluar, babai i kryeministrit, Hilmi Haradinaj ndërroi jetë pas një sëmundje, djemtë e tij vazhdojnë ta kujtojnë atë.

Haradinaj ka publikuar sonte në profilin e tij një fotografi me vëllezërit Dautin e Frashërin si dhe nipin Luanin.

Në mbishkrim të fotos Haradinaj ka shkruar me tonë vuajtje.

‘Pa plakun!’ shkruan Haradinaj./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë