Loading…

Kryeministri krahason Marko Gjuriqin me Pal Lekajn

  • 26/12/2016 | 17:24

Kryeministri krahason Marko Gjuriqin me Pal Lekajn

Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa, ka reaguar menjëherë pasi që Pal Lekaj i AAK-së e ka quajtur atë ‘Pulë Deti’, të cilit nuk po i dëgjohet zëri.

Përmes një shkrimi të publikuar në rrjetin social Facebook, Mustafa po e krahason Lekajn me Gjuriqin.

Përveq kësaj, ai thotë se të dy shërbehen me gjuhë rrugaqësh.

“Çfarë deklaron Gjuriqi, është nivel i Pal Lekajt. Të dy këta shërbehen me gjuhë rrugaqësh”, ika shkruar Mustafa në Facebook./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë