Loading…

Kryeministri Kurti sot në interpelancë

  • 30/11/2022 | 07:54

Kryeministri Kurti sot në interpelancë

Albin Kurti, kryeministri i Kosovës, do të paraqitet sot në interpelancë para deputetëve. 


Kryeministri i vendit, Albin Kurti sot do të “rrëfehet” para deputetëve të Kuvendit të Kosovës për “masat urgjente të Qeverisë së Republikës së Kosovës në raport me situatën e krijuar në vend”.

Seanca e Kuvendit të Kosovës ku do të jetë në interpelancë Kurti do të mbahet në ora 11:30.

“Interpelancë me kryeministrin e Republikës së Kosovës, z. Albin Kurti për çështjen ‘Masat urgjente të Qeverisë së Republikës së Kosovës në raport me situatën e krijuar në vend’”, thuhet në njoftim.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë