Loading…

Kryeministri Mustafa uron 8 Marsin

  • 08/03/2017 | 13:38

Kryeministri Mustafa uron 8 Marsin

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa ka uruar 8 Marsin – Ditën e Gruas.

“Të nderuara nëna, motra, kolege, gra kosovare,Republika e Kosovës ua dedikon juve ekzistencën dhe çdo sukses të mëtejshëm”.

“Respekti për ju është ndjenjë njerëzore, obligim moral, qasje institucionale dhe përcaktim shtetëror.Urime 8 Marsi!”, thuhet në urimin e tij.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë