Loading…

Kryeministri shpalos sot rezultatet e punës së Qeverisë

  • 28/12/2016 | 08:04

Kryeministri shpalos sot rezultatet e punës së Qeverisë

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa sot do të mbajë një konferencë për media, në të cilën do të shpalosë rezultatet e punës njëvjeçare të Qeverisë.


Kështu është bërë e ditur përmes një njoftimi për media nga zyra e kryeministrit.

Isa Mustafa ka marrë zyrtarisht  detyrën e kreut të Qeverisë së Kosovës më 9 dhjetor të vitit 2014, pas një koalicioni të formuar të Partinë Demokratike të Kosovës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]zetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë