Loading…

Kryeministri thotë se nuk e ka pranuar dorëheqjen e ministres serbe (Video)

  • 07/02/2017 | 20:52

Kryeministri thotë se nuk e ka pranuar dorëheqjen e ministres serbe (Video)

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa në një intervistë për Rubikon të KTV-së foli rreth mjegullës që është krijuar lidhur me postin e ministrin në ministrinë e pushtetit lokal.


Mustafa tha se derisa Lista Serbe nuk vjen me një kandidat, ai nuk e pranon dorëheqjen e Mirjana Jevtiq.

“Nuk ja kam pranuar dorëheqjen, derisa Lista Serbe nuk vjen me një emër”, ka thënë ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë