Loading…

Kryeministri thotë se zgjedhja e Vucic’it nuk ndikon në prodhimin e patates (Video)

  • 04/04/2017 | 09:30

Kryeministri thotë se zgjedhja e Vucic’it nuk ndikon në prodhimin e patates (Video)

Derisa po zhvillonte një vizitë në një kompani që merret me përpunimin e patates, kryeministri Isa Mustafa nuk donte të përgjigjej për temat aktuale.


I pyetur fillimisht për procedimin e demarkacionit, Mustafa tha se nuk e sheh të arsyeshme që të anashkalohet ky prodhues i patates për të biseduar për tema tjera, shkruan gazetametro.net.

Më pas, Mustafa u pyet për zgjedhjen e Vucic’it, e ai duke mos dashur të përgjigjet e meqë qëlloi në fushë ku kultivoheshin patatet, tha se ajo nuk do të ndikojë në prodhimin e patates.

‘Zgjedhja e Vucic’it nuk do të ndikojë në prodhimin e patates. Patatet do t’i prodhojmë si më herët’, është përgjigjur me ironi kryeministri.

Më poshtë shihni videon:

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë