Loading…

Kryemyftiu shqiptar i dha bashkëshortes dhuratë në vlerë prej 37 mijë euro

  • 23/05/2020 | 23:58

Kryemyftiu shqiptar i dha bashkëshortes dhuratë në vlerë prej 37 mijë euro

Disa media shqipe në Maqedoni kanë shkruar sot se kurorëzimi i Rexhepit ka ndodhur mbrëmë.


Janë publikuar edhe fotografinë ekskluzive nga kurorëzimi i kreut të BFI-së, Sulejman Rexhepi dhe bashkëshortes së tij të re.

Kurorëzimi është bërë në muajin e Ramazanit. Siç raporton Libertas, bashkëshortja e re e reisit Rexhepi është 50 vite më e re.

Kryetari i BFI-së është kurorëzuar për herë të dytë, katër vite pasi ndërroi jetë bashkëshortja e tij e parë.

Ndërkohë, gazetari Zoran Bozhinovski sot ka kumtuar informacionin se kreu i BFI-s Sulejman Rexhepi në vend të unazës si shenjë e kurorëzimit të dashurisë së tij me të rejën i ka dhuruar orën e shtrenjtë 37.000 euro!

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë