Loading…

Kryeshefi i NPB’së priti në takim nënkryetaren e komunës së Prishtinës

  • 28/09/2023 | 14:07

Kryeshefi i NPB’së priti në takim nënkryetaren e komunës së Prishtinës

Kryeshefi i Ndërmarrjes Publike Banesore Artan Berisha bashkë me Shefin e Kabintetit, Arbnor Neziri priten dy ditë më parë në takim nënkryetaren e Komunës së Prishtinës, Donjeta Sahatçiu.


Në takim u diskutua rreth projekteve të nisura këtë vit në bashkëpunim më Komunën e Prishtinës të cilat do të kenë ndikim pozitiv në mjedis dhe në buxhetin e qytetarëve, ndërsa theks të veçantë ju dha digjitalizimit të Ndërmarrjës programin tonë të brendshëm për digjitalizim dhe aplikacionit mobil të pagesave i cili pritet të lansohet se shpejti.

Në takim u diskutua edhe për sfidat që na presin në realizim të projekteve të cilat i kemi filluar tani me qëllim të ofrimit të shërbimeve kualitative për qytetarët.

Më poshtë njoftimi i plotë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë