Loading…

Kryesia procedon sot projektligjin për FSK’në

  • 08/03/2017 | 08:20

Kryesia procedon sot projektligjin për FSK’në

Ashtu edhe siç u paralajmërua, Kryesia e Kuvendit të Kosovës e ka caktuar si pikë të rendit të ditës, procedimin e Projektligjit nr.  05/L-156 për Forcën e Sigurisë së Kosovës.


Kryesia do të mblidhet në orën 10:00 në sallën C 301, ku do të vendoset se kur do të votohet për shndërrimin e FSK’së në ushtri.

Ky është rendi i ditës:

Miratimi i procesverbalit nga mbledhja e mëparshme,

Procedimi i Projektligjit nr. 05/L-156 për Forcën e Sigurisë së Kosovës,

Shqyrtimi i propozimeve dhe kërkesave. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë