Loading…

Kryesuesi i ‘Dardanëve’, Luli Berisha ka një kërkesë publike për Ministrinë e Shëndetësisë

  • 09/10/2021 | 10:10

Kryesuesi i ‘Dardanëve’, Luli Berisha ka një kërkesë publike për Ministrinë e Shëndetësisë

Federata e Futbollit e Kosovës ka njoftuar opinionin për shitjen e biletave për ndeshjen kualifikuese të Botërorit 2022, Kosovë – Gjeorgji.

Ndeshja e cila zhvillohet më 12 tetor në stadiumin “Fadil Vokrri”, do të zhvillohet me kapacitet prej 30 për qind të tifozëve.

Kjo behët për shkak të masave anti-Covid të Qeverisë së Kosovës.

Kryesuesi i “Dardanëve”, Luli Berisha me anë të një statusi ka kërkuar nga ana e Ministrisë së Shëndetësisë që kjo ndeshje të luhet me 100% të tifozëve dhe se tha se e kanë dëshmuar që si tifo-grup u janë përmbajtur rregullave pandemike.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë