Loading…

Kryetari Athinës nesër vjen në Prishtinë

  • 04/05/2021 | 22:16

Kryetari Athinës nesër vjen në Prishtinë

Kryetari i Athinës, kryeqytetit të Greqisë Kostas Bakoyannis, nesër vjen në Prishtinë, shkruan Gazeta Metro.


Përmes një njoftimi nga Komuna e Prishtinës thuhet se kryetari i Athinës do të pritet nga kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti.

“Nesër, 5 maj në orën 14:00, Kryetari Shpend Ahmeti pret në takim Kryetarin e Athinës, Kostas Bakoyannis. Ndërsa në orën 15:00 do të dalin bashkë në konferencë për media.

Takimi mbahet në katin e parë, në ndërtesën e vjetër të Komunës”, thuhet në njoftim./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë