Loading…

‘Kryetari i Leposaviqit ka gjasa të nxirret përmes ajrit’

  • 31/05/2023 | 08:26

‘Kryetari i Leposaviqit ka gjasa të nxirret përmes ajrit’

Kryetari i Leposaviqit, Lulzim Hetemi, ka mbetur i bllokuar brenda objektit të komunës që nga dita e hënë.


Lidhur me këtë njohësi i rrethanave të sigurisë, Drizan Shala në Click të RTV21 tha se Hetemi nga KFOR-i mund të nxirret prej objektit të Komunës nga ajri

‘’Ka gjasa nëse kryetari i Leposaviqit nuk largohet përmes rrugëve tokësore KFOR e ka paraparë që të ndërhyjë nga ajri për ta tërhekur kryetarin‘’, tha Shala.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë