Loading…
Kryetari i Mitrovicës që bën jetë të natës |FOTO
  • 07/07/2018 | 21:22

Kryetari i Mitrovicës që bën jetë të natës |FOTO

Agim Bahtiri njihet në publikun kosovar si figurë e një politikani jo shumë të zakonshëm. Biznesmeni që i hyri politikës për t’u bërë kryetar komune para ca vitesh pëlqen shumë edhe jetën e natës, shkruan Gazeta Metro.

Këtë e tregon edhe një fotografi ku Bahtiri shihet në një prej klubeve më të njohura në Prishtinë, Zone Club.

Qejfin për jetën e natës, kryetari i Mitrovicës nga AKR e kishte treguar edhe me një vendim për prishjen e një fushe sporti të cilën e shndërroi në diskotekë në komunën që udhëheqë.

Bahtiri e kishte arsyetuar këtë vendim duke thënë që rinia duhet të argëtohet disi. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë